Кабінет здоров’я доктора Антонюка — гарантія стрункої фігури і чудового самопочуття щодня!

kabnet-zdorovvya-doktora-antonyuka-garantya-strunko-fguri-tchudovogo-samopotchuttya-shtodnyaНа превеликий жаль, сьогоднішній світ все більше наповнюється людьми із зайвою вагою. Це пов’язано як з постійним сидячим способом життя, так і з неправильним харчуванням, що приводить до великої кількості неприємних наслідків.

Наша країна не є виключенням, адже кожен з нас любить смачно попоїсти, відкинутись на спинку крісла і задоволено задрімати. Однак така звичика згодом може вилитись в проблему лишньої ваги, і, як наслідок, серцево-судинних захворювань.

Маса проблем, які спричиняє ожиріння, часто приводить до інвалідності і навіть смерті. Хронічні захворювання, які виникають внаслідок ожиріння не лишають людину до кінця життя, не дають нормально пересуватись і існувати взагалі.

Лікарю Антонюку знайомі всі ці проблеми і навіть більше. В далекому минулому він серйозно страждав від проблем, спричинених ожирінням, проте одного дня він зрозумів, що більше не збирається витримувати всього цього.

Всього за рік, обробивши масу літератури, Сергій Андрійович зміг скинути зі свого тіла 70 кілограмів! Після цього він не зупинився, і зрозумів, що повинен допомагати людям з такою ж проблемою, оскільки в процесі схуднення зумів розробити унікальну методику!

Головне, що повинна враховувати кожна дієта — особливості організму. Дуже важливо, щоб тіло не відчувало суттєвого стресу, отримувало все необхідне і при цьому втрачала непотрібні кілограми досить швидко.

Спосіб, який надає Сергій Андрійович своїм клієнтам, враховує абсолютно всі індивідуальні особливості, смакові переваги та графік життя. Ми гарантуємо, що робота з нашим дієтологом принесе бажані результати в потрібні терміни!

Звертайтесь в кабінет здоров’я доктора Антонюка і забезпечте собі міцне здоров’я і струнку фігуру!

Кабінет здоров’я доктора Антонюка допоміг вже дуже великій кількості людей, хоч і працює не так довго. Дієтолог працював з людьми всіх вікових і соціальних категорій, йому не важливо жінка Ви, чи чоловік, головне — це Ваше бажання жити здорово, активно, цікаво, і, головне, довго!

Професія нашого спеціаліста — лікар, проте дієтологія виключно особисте захоплення, вивченням якого він займався самостійною. Всі дослідження, література і книжки, оброблені лікарем Антонюком, мають практичні підтвердження.

До свого способу Сергій Андрійович дійшов самостійно, методом великої кількості спроб і помилок і тепер радо підносить його своїм пацієнтам. Станьте і Ви одним із них і будьте впевнені, що він допоможе справитись з проблемами, страхами, комплексами і невпевненістю, які спричинили зайві кілограми!

Джерело: http://dieta-legko.com.ua/

Читайте также: