Системна плата Intel® VC820 та D850GB для настільних ПК на базі процесора Intel® Pentium® III

Системна плата Intel® VC820 та D850GB для настільних ПК на базі процесора Intel® Pentium® IIIСистемна плата Intel® VC820 для ПК на базі процесора Intel® Pentium® III розроблена на основі набору мікросхем Intel® 820. Призначена для процесорів Intel® Pentium® III з частотою системної шини 133 МГц. Плата підтримує технологію пам’яті RDRAM, яка забезпечує двократний приріст пропускної здатності порівняно з пам’яттю SDRAM. Є однією з високопродуктивних платформ.

Ця плата реалізована на базі нових технологій, в тому числі:

1)            системна шина 133 МГц;

2)            пам’ять типу RDRAM;

3)            порт AGP 4х;

4)            UltraATA/66;

5)            режим миттєвого вмикання (Instantly Available PC).

Поєднання перерахованих вище властивостей VС820 з процесором Intel® Pentium®ІІІ дає можливість створювати сервисним центрам Asus сучасні комп’ютерні системи. Формат АТХ, п’ять гнізд РСІ, роз’єм для модемів чи звукових плат (Audio/Modem Riser-AMR) і роз’єм AGP дають змогу ремонтом компьютеров и ноутбуков створювати гнучку і надійну платформу. Системна плата VC820 має також вбудований звуковий адаптер Creative Labs Sound Blaster Audio PCI 128, вона підтримує роботи з шинами 133 і 100 МГц.

Системна плата Intel® D850GB для процесорів Intel® Pentium® 4. Системна плата Intel® D850GB для настільних ПК розроблена на базі нового набору мікросхем Intel® 850, який дає змогу максимально використати технічні можливості процесора Intel® Pentium® 4 за рахунок двох каналів RAM BUS і підтримки мікроархітектури Intel® NetBnrst™. Цим вона забезпечує пропускну здатність шини 3,2 Гбіт/с, що відповідає вимогам до системної шини 400 МГц для покращення продуктивності паралельних ресурсомісткіх додатків, необхідних для підтримки нових Web-технологій:

1)      Intel® Rapid BIOS Boot, яка дає змогу прискорити час виконання тесту ремонту ноутбуков при вмиканні та завантаженні системи (POST);

2)      CNR-карта (Communications and Networing Riser) для підтримки звукового контролера, модему, контролерів LAN i HPNA;

3)      Підтримка дисків Ultra ATA/100 і портів USB.

На платі Intel® D850GB стандарту АТХ для настільних ПК встановлено 5 роз’ємів РСІ, AGP 4x. Вона підтримує технологію Instantly Available™ PC (Suspend-to-RAM) і є протестованою платформою Intel для процесорів Pentium 4.

У поєднанні з процесором Intel® Pentium® 4 системна плата Intel® D850GB забезпечує запас продуктивності необхідний для використання нових i майбутніх додатків Інтернет, автоматизації процесів електронного бізнесу, а також у мipy впровадження технологій інтерактивної передачі голосу, відео та ігор у режимі широкосмугового доступу.

Системна плата Intel® D850GB призначена для встановлення одного процесора Intel® Pentium® 4 з частотою системної шини 400 МГц

Читайте также:

Добавить комментарий